Új tárlat nyílik

Új tárlat nyílikJelenleg zárva tart a Groupama Arénában található Fradi Múzeum. Az új, az FTC történetének 1899 és 1945 közötti időszakát bemutató kiállítás előkészületeinek azonban már az utolsó simításait végzik a múzeumban.

Olyan tárgyak is megtekinthetők lesznek az új időszakos kiállításon, amelyek korábban soha! Ilyen például az 1926-os bajnoki címért és az 1928-as KK-sikerért járó aranyérem.

Az új tárlatot február 8-án nyitjuk meg az érdeklődők számára. Ezt követően a Fradi Múzeum általános nyitvatartási idejében (K-P.: 10.00-18.00, Szo-V.: 10.00-16.00) tekinthető meg a kiállítás.

Izgalmas kiállításunk megalkotásában fontos partner volt az FTC legendájának, Tóth Potya Istvánnak unokája, Tóth István, aki 17 relikviával színesítette a tárlatot.