Krónikásunkról emlékeztünk

Krónikásunkról emlékeztünkSokáig pincérként dolgozott, de gyerekkorától fogva szenvedélyesen gyűjtötte a Fradihoz kapcsolódó fotókat, labdákat, trófeákat és ereklyéket. A Ferencváros megalakulásának 70. évfordulóján, 1969-ben gyűjteményéből kiállítást szervezett. Ettől fogva a klub alkalmazásába került krónikásként és propagandistaként. A Fradi labdarúgó-szakosztály megalakulásának 85. évfordulóján, 1985.12.03-án, megalapította a Fradi Futballmúzeumot. 107 Fradiról írt könyvnek volt szerzője, társszerzője, szerkesztője. 1999-ben, a Ferencvárosért emlékéremmel jutalmazták. Halálának 11. évfordulójának alkalmából, a Fradi Múzeum koszorút helyezett el az alapító sírjánál. Nagy Béla emlékét örökké őrizni fogjuk!